Kraft Çanta

Kraft Çanta siparişi vermek artık çok kolay. Hızlı, güvenli ve kolay şekilde hemen sipariş verebilirsiniz. Baskılı ve baskısız tüm siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Kraft çanta ihtiyacınızı uygun fiyat ve hızlı teslimat anlayışı ile sizlere ulaştırıyoruz. Artan talebi karşılamak için devasa stoğumuzla siz müşterilerimize siparişlerinizi hiçbir sorun çıkmadan ertesi gün ulaştırıyoruz. 

Üretimden aracısız olarak kraft çanta siparişleriniz kapınıza kadar geliyor. Herhangi bir aracı olmadan toptan ve perakende ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet sunuyoruz. Gerekli tüm kontrollerden geçtikten sonra özenle paketlenmiş şekilde kraft çantalarınız elinize ulaşıyor.

Baskılı ve baskısız kraft çanta siparişleriniz için aradığınız tüm seçenekler bizde mevcut. Diler web sitemiz üzerinden dilerseniz telefon ve mail adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, sipariş verebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Baskısız Kraft Çanta

Baskısız kraft çantalarda dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Daima stoğumuzda bulunmaktadır. Farklı ebat ve gramaj seçeneklerinden işiniz için en uygununu seçebilirsiniz.

Baskılı Kraft Çanta

Baskılı olarak en az 10.000 adet üretim yapmaktayız. 6 renge kadar baskı yapabilen ender firmalardan biriyiz. Logonuz artık tek renk olmak zorunda değil. Tek yapmanız gereken logonuzu pdf olarak bizlere göndermek. Ebat ve renge karar verdikten sonra siparişiniz 7-10 gün içerisinde kapınıza kadar ulaşmış olacaktır. 

 

                                                      

İletişim Formu