Kraft Çanta

Kraft Çanta

Kraft Çanta

Kraft Çanta siparişi vermek artık çok kolay. Hızlı, güvenli ve kolay şekilde hemen sipariş verebilirsiniz. Baskılı ve baskısız tüm siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Kraft çanta ihtiyacınızı uygun fiyat ve hızlı teslimat anlayışı ile sizlere ulaştırıyoruz. Artan talebi karşılamak için devasa stoğumuzla siz müşterilerimize siparişlerinizi hiçbir sorun çıkmadan ertesi gün ulaştırıyoruz. 

Üretimden aracısız olarak kraft çanta siparişleriniz kapınıza kadar geliyor. Herhangi bir aracı olmadan toptan ve perakende ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet sunuyoruz. Gerekli tüm kontrollerden geçtikten sonra özenle paketlenmiş şekilde kraft çantalarınız elinize ulaşıyor.

Baskılı ve baskısız kraft çanta siparişleriniz için aradığınız tüm seçenekler bizde mevcut. Diler web sitemiz üzerinden dilerseniz telefon ve mail adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, sipariş verebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kraft Çanta Baskısız

Baskısız kraft çantalarda dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Daima stoğumuzda bulunmaktadır. Farklı ebat ve gramaj seçeneklerinden işiniz için en uygununu seçebilirsiniz. İster web sitemiz üzerinden dilerseniz de bizlerle iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Web sitemizde bulunan ebatların farklı gramajlarından toptan alışveriş yapmak isterseniz bize ulaşıp istediğiniz gramajda üretim yaptırabilirsiniz. 70 gr. dışında 80 gr 90 gr 100 gr ve 110 gr üretebilmekteyiz. Üretim yaklaşık 7-10 gün içerisinde size ulaşmış olacaktır. 

Kraft Çanta Baskılı

Baskılı olarak en az 10.000 adet üretim yapmaktayız. 6 renge kadar baskı yapabilen ender firmalardan biriyiz. Logonuz artık tek renk olmak zorunda değil. Tek yapmanız gereken logonuzu pdf olarak bizlere göndermek. Ebat ve renge karar verdikten sonra siparişiniz 7-10 gün içerisinde kapınıza kadar ulaşmış olacaktır. Markanızı tanıtmak için en doğru tercih Hızlı Kraft Çanta

WhatsApp : 0532 232 59 58

Adres : Halkalı Merkez Mah. Ömrüm Sok. No: 46/A Küçükçekmece/İSTANBUL
hizlikraftcanta.com

Bloga dön